درباره ما

اخوان دوخت مرکزی

بر این باوریم که انتقاد شما از محصولات ما یک هدیه ایست از طرف شما مشتری گرامی گروه تولیدی اخوان دوخت مرکزی: تولید کننده و طراح  کیسه های صنعتی  (جامبو .بیگ بگ)و تسمه  های  جامبو، نایلون ما معتقدیم پیشرفتهایی که به دست آورده ایم نتیجه نبوغ و تلاش تک تک همکاران بوده است و همچنان به قدرت افرادمان برای رسیدن به هدفهای بلند خود ایمان داریم. از این رو همواره در تلاشیم تا نیروهای توانمند و پر انرژی ای را که از کار در یک محیط پویا لذت می برند به جمع همکارانمان اضافه کنیم. شما هم برای شکوفا کردن توانایی  های  خود به ما بپیوندید.

اشتیاق و علاقه به کار و لذت بردن از کار پویایی و تلاش پیوسته برای رشد توانایی ها و استعدادهای فردی تعهد به اصول اخلاقی مانند راست گویی، امانت داری، داشتن حس احترام قلبی و ابراز احترام در عمل نسبت به دیگران بنابراین از ایرانی  های  مقیم خارج کشور (شرکت  های  بازرگانی و …) که توان بازاریابی و جذب مشتری در کشورهای چین، هند، مالزی، ترکیه، گرجستان و … دارند دعوت به عمل می اید جهت همکاری مشخصات خود را به ایمیل ما ارسال نمایید.

  • از کلیه شهرستان ها نمایندگی فعال می پذیرد.
  • متعهد می گردیم چنانچه محصولی به هر علت در حین بارگیری صدمه ای دید مرجوعیت محصول به عهده گروه تولیدی اخوان دوخت مرکزی می باشد. و در ازای همان تعداد مجددا و بدون هیچ هزینه ای در اختیار مشتریان قرار گیرد
  • چنانچه نمایندگی توانایی خرید نقدی را ندارد با امانت گذاشتن چک معتبر همکاری لازم انجام می پذیرد

گروه تولیدی اخوان دوخت مرکزی تنها یک نام نیست یک حضور است